W Londynie jest s < span>

Wiz

Warstwa 1 - wysoko wykwalifikowanych

Ubiegających się o pożądanych kwalifikacji zawodowych

Tier 1 wizy ogólne: dla wysoko wykwalifikowanych imigrantów poszukujących pracy w Wielkiej Brytanii imigrantów pracujących na własny rachunek lub imigrantów rozpoczęcia działalności gospodarczej,

Tier 1 wizy Inwestor: zaprojektowany dla tych, inwestując duże sumy pieniędzy w Wielkiej Brytanii,

Przedsiębiorca wizy Tier 1: idealny dla tych, utworzenie lub przejęcie prowadzenia działalności gospodarczej,

Tier 1 wizy po badaniu: jeśli studiuje obecnie lub w przeszłości studiował w Wielkiej Brytanii, trasa ta jest odpowiednia dla Ciebie.

Kandydaci mogą ubiegać się o siebie i oceniana będzie na podstawie systemu punktów w oparciu o szereg kryteriów. Z poziomu 1 kandydatów wizy możliwość stosowania na nieokreślony lub stałego pobytu w Wielkiej Brytanii jest świadczona.

One wymagane 75 punktów do zakwalifikowania się do poziomu 1 wizy. Nowe punkty systemu ma na celu umożliwienie spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, którzy najbardziej przyczyniają się do gospodarki wyemigrować do Wielkiej Brytanii.

Wskazuje to system pozwala na szerszy wybór kandydatów do osiągnięcia progu na podstawie ich osiągnięć w różnych dziedzinach;

Wiek

Ocen

Precedensy revenus

PL 28 ans = 20 punktów

MBA = 75 punktów

40,000 + = 45 punktów

28 29 ans ans ou = 10 punktów

PHD = 50 punktów

35,000-39,999 = 40 punktów

30 lat od 31 ou = 5 punktów

Maitrise = 35 punktów

32,000-34,999 = 35 punktów

Wieku 32 i więcej = 0 punktów

Baccalauréat = 30 punktów

29,000-31,999 = 30 punktów

26,000-28,999 = 25 punktów

23,000-25,999 = 20 punktów

20,000-22,999 = 15 punktów

18,000-19,999 = 10 punktów

16,000-17,999 = 5 punktów

Opcja 2 - Zezwolenie na pracę

Wykwalifikowanych pracowników z oferty pracy

Poziom 2 jest oceniane na podstawie systemu punktów szeregu kryteriów. One wymagane 50 punktów do zakwalifikowania się do 2 Tier wizę, jak również poziom znajomości języka angielskiego jest wymagana.

obowiązki pracodawcy:

Pracodawca musi dostarczyć zaświadczenie z wyszczególnieniem tytułu sponsorowania pracy i wykazać, że oferowane wynagrodzenie jest odpowiednie do takiej pozycji i roli jest równa lub przekracza NVQ3.

Tier 3-niskich kwalifikacjach

Tymczasowych, pracowników o niskich kwalifikacjach

Tier 3 jest dla osób o niskich kwalifikacjach, aby przyjechać do Wielkiej Brytanii do pracy, takie jak do zbierania owoców.

Tier 3 wizy są obecnie zawieszone z powodu rządu Wielkiej Brytanii uważa, istnieje wystarczająco dużo pracowników wjeżdżają z UE do tych zawodów

Tier 4-Student

Studentów studiujących w Wielkiej Brytanii

Poziomu 4 koncentruje się na zagranicznych studentów, którzy chcą uzyskać zezwolenie na wjazd na studia w Wielkiej Brytanii. Studenci dzielą się na trzy kategorie, gdy ubiegający się o wizę Wielkiej Brytanii na tym poziomie;

student ogólne:

Studentów studiujących w Wielkiej Brytanii na poziomie lub powyżej poziomu stopnia w instytucji finansowanych ze środków publicznych, lub angażowanie się w więcej niż 15 godzin pracy tygodniowo. W tej kategorii jest dozwolone pracy przez 20 godzin w każdym tygodniu wzrosła do pełnych godzin czasu w okresie wakacji

Szkoły:

Studentów w czasie studiów w pełni niezależny szkolnej do 18 roku życia. Godziny pracy są takie same jak do tej samej kategorii studentów.

Badanie przez pracę:

Studentom, doświadczenia zawodowego lub praktyki. Godziny pracy będzie taka sama jak pozostałe dwie kategorie.

Instytucji edukacyjnych będzie musiał dostarczyć zaświadczenie sponsoring dla ucznia, który ręczyć za zdolności uczniów.

Tier 5 - Working Holiday (Program Mobilności Młodych Obywateli)

Możesz zostać i pracować w Wielkiej Brytanii do 24 miesięcy.

Poziom 5 jest zaprojektowany dla dwóch różnych grup osób migrujących do Wielkiej Brytanii na czas określony - Program Mobilności Młodych Obywateli i pracy tymczasowej.

Program Mobilności Młodych Obywateli:

Dostępne dla wnioskodawców z krajów uczestniczących w wieku 18-30 lat do Wielkiej Brytanii na okres maksymalnie 24 miesięcy. Jesteś zdobyte w wielu punktach - na narodowość, wiek i czy będziesz w stanie finansowo fundusz się w Wielkiej Brytanii.

pracy tymczasowej:

Creative / Sporting: (12 miesięcy Maximum)

Dla twórców, sportowców lub artystów, pod warunkiem że sponsor została zorganizowana. Sponsorzy muszą być w stanie potwierdzić, że skarżący nie stanowią zagrożenia dla pracowników krajowych i uczestniczyć tylko w określonej działalności.

Wolontariuszy: (12 miesięcy Maximum)

Sponsorowanie organizacji charytatywnych lub dobroczynne jest wymagane w przypadku osób ubiegających wjeździe do Wielkiej Brytanii za pośrednictwem tej trasy. Sponsorzy muszą być w stanie wykazać, że działalność jest bezpośrednio związanych z organizacją i że nie będzie trwały.

Religijnych: (24 miesięcy Maximum)

Z wyjątkiem ministrów wiary, którzy angażują się w głoszenie i zdolności wychowawczych, religijnych pracownicy mogą przebywać w Wielkiej Brytanii, jeśli są one sponsorowane przez wspólnotę wiary.

Wymiany: (12 miesięcy Maximum)

Wjazdu do kraju w ramach akredytowanych wymiany, rozwoju lub programu wymiany wiedzy jest dozwolona na sponsorowanie przez organizację z uruchomieniem programu jest pytanie.

Umowy międzynarodowej: (12 miesięcy Maximum)

W pewnych okolicznościach, Wielkiej Brytanii ma obowiązek umożliwić określonych kategorii imigrantów w kraju do pracy.

Przodków - British ur. Dziadkowie

Pozwala obywatelom z krajów Wspólnoty na pracę i osiedlenie się w Wielkiej Brytanii, jeśli mają Brytyjsko-ur dziadków.

Wizy pochodzenia pozwala na wprowadzenie w Wielkiej Brytanii i pracować bez ograniczeń. Zwykle jest ważne przez pięć lat i może zostać przedłużona tyle razy, ile chcesz.

obywateli Rzeczypospolitej w wieku 17 lat i powyżej, którzy dziadkowie urodzili się w Wielkiej Brytanii (lub Republiki Irlandii przed 31 marca 1922), kwalifikują się do zastosowania. Potrzebny będzie również do udowodnienia, że zamierzasz pracować w Wielkiej Brytanii.

Nie można ubiegać się o wizę z przodków w Wielkiej Brytanii, mimo rozszerzenia mogą być udzielane w ramach Home Office.

Wymagania:

Być w stanie udowodnić, że masz dziadka, który narodził się w Wielkiej Brytanii, Channel Islands i Isle Of Man.

Musisz być w stanie utrzymać się bez dostępu do środków publicznych.

Musisz złożyć w swoim kraju lub kraju, w którym są legalnymi rezydentami.

Zarezerwuj teraz!

Short Term

1 day or more

Long Term

3 to 12 months